Alaçatı Butik Otel
07.06.2016

Alaçatı en çok tercih edilen turizm beldelerinden biridir. Eşsiz doğa güzellikleri, rahatsızlık vermeden mis gibi esen rüzgarı ve tarih kokan değerleri ile Alaçatı vazgeçilemeyecek tatil mekanlarındandır.

Huzurlu, sakin ve doğa ile bütünleşmiş tatil yerlerinin başında butik otel gelmektedir. Alaçatı butik otel sayesinde uygun bir bütçeyle sessiz, sakin huzurlu ve naif bir tatil geçirebilirsiniz.

Alaçatı butik otelde evinizden ayrı kaldığınız tatil zamanı boyunca evinizdeki konfor ve rahatı hissedeceksiniz. Sadece bununla sınırlı kalmayıp size eşsiz doğa manzarasının yanında üstün hizmet ve kalitesi ile kendine hayran bırakacak. Bir tatilden beklediğinizden daha fazlasını Alaçatı butik otelde bulacaksınız.

Tatilde koskoca bir otel ve gereksiz kalabalık yerine daha küçük, daha samimi ve naif bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız Alaçatı butik otel tam hayal ettiğiniz tatili sizlere sunuyor. Huzurun, sessizliğin tam ortasında doğa ile iç içe bir tatil herkesin hayalleri arasındadır. İşte Alaçatı butik otel tam da hayal ettiğiniz tatil için hizmet vermektedir.

Kafanızı ve ruhunuzu dinlendirmeye, iş yoğunluğu yüzünden okuyamadığınız kitapları okumaya, stres, gürültü ve şehir karmaşasından uzaklaşıp sevdikleriniz ile vakit geçirmeye ve dinlenmeye mi ihtiyacınız var? Alaçatıda butik otel tüm ihtiyacınız olan tatili üstün hizmet ve kalitesi sizlere sunmaktadır. Alaçatı’da dilediğiniz bütçeye butik otel bulabilmeniz mümkün.

Alaçatı butik otel ile 5 yıldızlı otele gitmeden rahat, huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için : http://www.lapisporthotel.com/

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.