Ayak Kokusunu Artık Dert Etmeyin
01.02.2016

Gün içerisinde sürekli çorabın ve ayakkabının içinde havasız kalan ayaklarımız terler ve kötü kokular üretir. Bu durum normal gibi görünse de önlem alınması gereken önemli bir konudur. Ayaklarımızın havasız kalması demek sadece kötü koku üretmesi değil aynı zamanda bakteri üretimine uygun ortamın doğması demektir. Bunun sonucu olarak da ayak mantarı gibi ciddi problemler ile karşılaşabiliriz. Bu problem için üretilen içerisinde hava akışı sağlayan ayakkabıların da işe yaramadığına şahit olduktan sonra geriye kalan tek seçenek olan ayak kokusuna son kremien mantıklı yoldur.

Bitkisel Formülüyle Yan Etkilerden Uzak

Bu krem tamamen bitkisel içerikli ve doğaldır. Bu sebeple şimdiye kadar herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. 24 saat gibi kısa bir zaman dilimi içinde Ayak kokusu problemini büyük ölçüde ortadan kaldıran bu krem uygun fiyatıyla da cebinize dosttur. Kremin kullanımı oldukça kolaydır. Kremden bir miktar alınarak elle ayağın özellikle parmakların bulunduğu kısma iyice yedirilir. Bu işlem sıklıkla uygulandığında kısa sürede ayak kokusundan ve ayağınızda bakteri oluşumundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Tek Tıkla Kapınızda

Ayak kokusu, ayak mantarı, bakteri oluşumu gibi ayağınızla ilgili problemlerde en iyi dostunuz olacak FootCare ayak kokusu kremi sayesinde artık ayakkabılarınızı çıkarırken tedirgin olmayacak ve günde 2- 3 defa çorap değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Kargo ile evinize kadar gelen bu krem uygun fiyatıyla ve etkin formülüyle de yüzünüzü güldürecek bir üründür. Hemen sipariş verin ayak kokusundan hemen kurtulun.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.