Bebekler Büyüdü, Yeni Bir Oda Lazım
29.04.2015

Bebeklerimiz dünyaya geldiğinde kendi zevkimize göre bebek odası oluşturur, her ayrıntıyı düşünürüz. Kız ve erkek çocuklara ayrı odalar yaparız. Klasik renkler kullananlar vardır ama farklı renkler kullanmak da gerekir. Kız çocukları pembeler içinde büyür, erkekler ise mavi içinde büyür daha sonra bebekler büyür o beşikler değişir.

Çocuklarımız büyüdüğünde ergenlik çağına girdiğinde bu durum değişmeye başlar ve gençlerimiz bizim zevkimizi eleştirirler. Odalarına el atarlar ve bizim yaptığımız her şeyi tek tek değiştirmeye başlarlar. Gençler kendi düşüncelerini, hayat felsefelerini odalarına da yansıtmak isterler. Çok fazla karışmamakta yarar var. Gençler odalarını arzu ettikleri gibi dekore edebilmeliler. Bu onların özgüvenini ve yaratıcılığını geliştirecektir. Genç odaları her şeyden önce gençlerin zevkiyle dekore edilmelidir. Kız ve erkek çocuklarımızın odaları farklılık gösterir. Ama genç kızlarımızın odaları daha renklidir. Birçok rengi aynı anda odada görebiliriz. Bazı genç kızlar büyüse de pembe renkten kolay kolay vazgeçemezler.

“ODALARDA POSTERLER, MÜZİK ALETLERİ OLACAK”

Genç kızlar sevdikleri aktörlerin ya da şarkıcıların posterlerini duvarlarına asabilirler. Süslü ve püslü oldukları için takıları da fazla olacak. Aynı şey kıyafet konusunda da geçerli büyük bir dolap almakta yarar var.

Erkeklerin odalarında daha koyu renkler kullanılır. Genç erkekler daha asi bir oda oluşturmak isterler. Duvarda bir dart olabilir ve fazla enerjilerini bu şekilde atabilirler ya da bir enstrüman çalmak istiyorlarsa odalarında bir müzik aleti ilave edilebilir.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.