Bellona’dan evlenenler ve evini yenileyenlere 30 üründe %30’a varan indirim
13.08.2013

Ev modasının öncüsü Bellona, evlilik hazırlığı içinde olanlara ve evinde yenilik yapmak isteyenlere şık ve estetik ürünlerinde özel indirimler sunuyor. 31 Mart tarihine kadar devam edecek kampanya süresince, Bellona mağazalarına gelenleri 30 üründe %30’a varan indirim fırsatları bekliyor.

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, ‘Beğenmesi Sizden İndirim Bizden’ kampanyası ile 31 Mart 2013 tarihine kadar seçili 30 üründe %30’a varan indirim kampanyası sunuyor.

Modellerinde ergonomik yapıyı ve fonksiyonelliği şıklıkla buluşturan Bellona, 1 Ocak 2013 tarihinde başlayan kampanya kapsamında evlenenler ve evini yenileyenleri Bellona mağazalarına davet ediyor. ‘Beğenmesi Sizden İndirim Bizden’ sloganıyla seçili 30 üründe %30’a varan indirim sunan Bellona, ayrıca Bonus Kart üyelerine özel peşin fiyatına 12 ay taksit ve Temmuz 2013’de ödemeye başlama imkânı da sunuyor.

Ev modasının öncüsü Bellona, çok özel ürünleri çok uygun fiyatlarla Türkiye çapında 800’e yakın bayisinde tüketiciyle buluşturuyor.
www.bellona.com.tr

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.