Beylikdüzünde günlük kiralık daireler
06.05.2016

Bu sıralar yatırım amaçlı ev almayı düşünüyorsanız, Beylikdüzüne yönelmenizde fayda var. Zira beylikdüzünde günlük kiralık daireler revaçta. Bu bölgeden ev alıp kiraya verirseniz, günlük olarak elinize yüksek kira geliri geçer. Tam da bu yüzden yatırımcıların yeni gelir kapısı beylikdüzünde günlük kiralık daireler.

 

            Yatırımın Adresi Beylikdüzü

 

            Birçok yatırımcı, paralarını bankaya yatırmak yerine, ev alıp kiraya verme yolunu seçer. Tabi alınacak evin konumu ve kira piyasası dikkat edilmesi gereken çok önemli konulardır. Siz de ev alıp kiraya vermeyi düşünüyorsanız bu bölgeden ev alıp beylikdüzü günlük daire olarak yeni gelir kapınızı açmış olursunuz. Ayrıca bu bölgenin konumu gereği de ev fiyatları her yıl artmaktadır. Yani satmak dahi isteseniz hem hızlı satılır ve hem de yüksek karlar getirir.

 

 Günlük Kira Getirisi

 

            Beylikdüzü günlük kiralık daireler, genelde üniversite öğrencilerinin ve bekar genç iş adamlarının tercih ettiği dairelerdir. Beylikdüzünde günlük kiralık daire seçeneği size aylık kira bekleme derdi olmadan günlük kazanç sağlayacaktır. Beylikdüzü günlük kiralık daireler, yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. İmarsız arsalar veya geleceği meçhul ev almaktansa, beylikdüzü günlük daire veren ev sahibi kervanına sizde katılın. Aylık kira getirilerinin yaklaşık üç katını beylikdüzü günlük daire ile sağlayabilirsiniz.

 

            Ev alıp kiraya vermeyi düşünen yatırımcılar için, en çok tercih edilen ve günlük para kazandıran beylikdüzü günlük kiralık daireler seçeneğini kısaca anlattık. Siz de günlük para kazanmak isteyen yatırımcılardansanız, bu seçeneği düşünmenizde fayda var, sıcak para akışı içinizi ısıtır. Bütçenize yüksek bir gelir kapısı eklenir.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.