Evkolay.net BLOG
26 Mart 2014

Ataşehir son yıllarda kendisine yapılan yatırımlarla İstanbul’un en gözde, en yaşanabilir, modern ve çağdaş bir kenti haline gelmiştir. Avrupa standartlarının da üstünde tesislere, yapılara, modern binalara ve daha pek çok projelere ev sahipliği yapan Ataşehir’de oturmak ta bir ayrıcalıktır. Çünkü modern bir kentten beklediğiniz ne varsa fazlasını Ataşehir’de bulursunuz. Ataşehir için devam eden projeler, yapılması planlanan yenilikler Ataşehir’i İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya devam ettirecektir. Bu nedenle Ataşehir satılık daire yönünden de cazip bir noktadadır.

 

Neden Ataşehir?

25.84 metrekarelik bir alana sahip olan Ataşehir’in her santimetrekaresi çok değerlidir. Çünkü Uydukent projesi ile yıldızı parlamaya başlayan kent bu gün çok önemli tesislere, ticaret merkezlerine ve lüks yaşam alanlarına sahiptir. 34 bin metrekarelik alana kurulmuş olan Palladium alışveriş merkezi eğlence, alışveriş ve lezzetin İstanbul’daki yeni adresi olup sizi eğlenceye doyuracaktır. Ancak Ataşehir’de alternatif oldukça fazladır. Türkiye’nin en mükemmel projesi seçilen ve Ataşehir’in değerine değer katan BrandiumAtaşehir AVM yine Ataşehir’de yaşamanızı cazip kılan en önemli projelerdendir. Optimum AVM'de ayrıca ’üzel zaman geçirebileceğiniz yine Ataşehir’e yakışır harika bir eğlence ve alışveriş merkezidir. Bitmedi Caffeurve daha pek çok yer eğlenmek, alışveriş yapmak, sosyal etkinliklere katılmak için Ataşehir’de sizi bekliyor olacak. Tüm bu güzellikler içinde siz de kaliteli, her türlü imkanın ve güzelliğin yanı başınızda olmasını isteyeceğiniz mükemmel bir yerde yaşamak istiyorsanız Ataşehir satılık dairelerimizi mutlaka görmelisiniz.

 

Ataşehir Büyümeye devam ediyor

Ataşehir sadece sahip olduğu imkanlar ile kalmayıp bu gün kendisine en fazla yatırım yapılan ve en çok yatırımcı çeken bir yerleşim yeridir. Anadolu otoyolu ile TEM otoyolunun birleşim noktasında olan Ataşehir’in ulaşım problemi yoktur. Ancak gelişen ve büyüyen Ataşehir için yeni başlayan 3 ayrı metro hattı da Ataşehir’i adeta nerede olursanız olun ayağınızın hemen altında bulunduracaktır. Ataşehir’de daire almak demek konforlu bir daire almak demek değildir. Çünkü Ataşehir’de daire almak demek konforlu bir kent almak demektir. Çünkü burada Ataşehir’in tüm güzelliklerinden ve büyüleyici atmosferinden istifade edersiniz. Tüm bunlarsa Ataşehir’i  cazibe merkezi haline getirmeye yeterlidir.

İstanbul Finans Merkezi’nin Ataehir’e yapılacak olması da Ataşehir’e ayrı bir değer kazandıracaktır. Toplamda 50 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen İstanbul Finans Merkezi içerisinde otel, rezidans ve ticari alanların bulunacak olması Ataşehir’i ayrı bir cazibe merkezi haline getirecektir. Üstelik bu proje sadece İstanbul ve yurt çapında değil global çapta bir yatırım olacağı için Ataşehir’in adını bir kez daha ve kalıcı olarak tüm dünyaya duyuracak ve Ataşehir’i bir dünya markası haline getirecektir.

Ataşehir şimdiye kadar yapılan yatırımlar ve yapılacak olan yatırımlar nedeni ile her zaman büyümeye ve gelişmeye devam edecek bir şehir olacaktır. Bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Ataşehir’de yaşamak ve Ataşehir ayrıcalıklarından istifade etmek istiyorsanız siz de mutlaka Ataşehir’de bir daire sahibi olmalısınız. Fırsatı kaçırmayın ve geç olmadan Ataşehir’de siz de yerinizi ayırın. Ataşehir Satılık Daireler için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.evkolay.net/satilik-daire/istanbul/atasehir

Blog Kategorileri
EMLAK PORTALI (8)
Satılık Daire (5)
Kiralık Daire (1)
DAİRE BAKIMI (12)
SAĞLIK (1)
SİZDEN GELENLER (22)
ŞEHİRLERİMİZ (4)
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.