Çekimser Günleriniz Foot Care ile Geride Kalsın
01.02.2016

Aslında bu durumu yaşayanlar iyi bilecektir ki, ayak kokusu, bir ortama girerken muhtemelen kişiyi çekimler olarak davranmaya sürüklemektedir. Bu duruma maruz kalan hem erkek hem de bayanlar, artık foot care ayakkremi ile kendilerine bir çözüm bulabilecekler.

Foot care krem nedir?

            Son zamanlarda aslında adını oldukça fazla duyuran bu krem, ayak kokusu giderici, önleyici bir ürün olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Her ne kadar bu sorun da tedavi amacı olarak üretilmese de, pek çok kişiye olumlu sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Ayak bakımı ve temizliği

            Vücudumuzun her noktasının olduğu gibi, ayaklarımızın da temizliği ve bakımı oldukça önemlidir. Zaten çoğu zaman havasız kalmasından dolayı, mantar ve bakteri oluşumu daha kolay olmaktadır. Bu sebepten dolayı, aynı ayakkabı sürekli giyilmemeli ve çoraplar sıkılıkla değiştirilmelidir. Tabi ki bunların yanı sıra, temizlik işlemleri de düzenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Ayak kokusundan kurtulun

            Tüm temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyor fakat halen koku durumuna bir çözüm bulamadıysanız, ayak kokusu giderici kremi, sizlere profesyonel bir destek sunabilecektir. Artık bu krem sayesinde, kurtulamadığınız ayak kokusundan rahatlıkla kendinizi koruyabilirsiniz.

Kullanım hakkında

            Aslında kullanım detayları ürün ile birlikte verilecektir. Kısaca bahsetmek gerekirse, temiz ayağa uygulanması gerekmektedir. İnce bir tabaka oluşturacak şekilde ayak tabanı ve parmak aralarına uygulanarak, beraberinde verilen özel çorap giyilmelidir. Daha sonra 24 saat bekledikten sonra, çorap çıkarılarak, krem temizlenmelidir.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.