Creavit Verti, Banyolarda SPA Etkisi
01.10.2013

Banyodan beklentisi yüksek olanlar için Creavit Verti Banyo Mobilyası ile banyo dekorasyonunda SPA havası esiyor.


Bazen uzun bir günün ardından günün yorgunluğunu atmak istediğimizde, bazen güne keyifli bir mola vermek istediğimizde, bazen de yeni güne taptaze bir başlangıç için hepimiz soluğu banyoda alıyoruz.“Kalite ve tasarımın harmanı ürünler” felsefesiyle hayalinizdeki banyoyu yaratmanıza yardım eden Creavit ise mükemmeli arayan tüketicisine bir banyodan fazlasını sunuyor. “Banyo bu tarafta”mottosuyla banyoları evlerin cazibe merkezine dönüştüren Creavit’in ilgi çekici banyo mobilyası Verti, rahatlığı ve konforuyla, SPA tadında banyolara imza atıyor.

Doğanın insana armağanı ahşap, Creavit Verti banyo mobilyası ile yeniden yorumlanıyor. Gövde ve kapaklarında kullanılan açık cevizin büyüsü nefes alan  banyolara imza atarken, banyolarınıza SPAhavasını da veriyor. Özgün tasarımlı led aynalı üst modül içerisinde gizlenen raflar pratik kullanım sağlarken, kapaklı alt modül havlular ve temizlik malzemeleri için ideal alanı oluşturuyor. Ayrıca uyumlu lavabo ve armatürle, görüntü ve işlevsel bütünlük sağlanırken; 130 cm boy dolabı fonksiyonelliğiyle banyonuzdaki ihtiyacı en işlevsel biçimde karşılıyor.  80cm’lik  asma bir mobilya olan Creavit Verti, doğanın dinginliği ile evlerinizi adeta bir SPA merkezi yapıyor.

Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve servis sağlıyor.  Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriliyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeni bir showroom açan Creavit, ülkemizde vitrifiye alanında bu başarıyı gösteren iki firmadan biri sayılıyor.

www.creavit.com.tr

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.