Dikdörtgen Salonlar Nasıl Döşenmeli ?
25.09.2016

Salon dekorasyonunda en çok zorlanılan ve kararsız kalınan kısım dikdörtgen salonların (ince uzun salon) yerleşim şekilleri olmaktadır. En çok da ev mimarilerinde dikdörgen salon kullanıldığı için sizleredikdörtgen salon dekorasyon örneklerini sunmak istedik.

Dikdörtgen salon yerleşiminde en önemli nokta eşyaları iyi konumlandırmaktır. Odanız ister didörgen, ister kare ya da her hangi bir geometrik şekilde olsun hiç farketmez; yemek odası takımınızın kapıya yani mutfağa en yakın yere konumlandırmaya özen göstermelisiniz.

Dikdörtgen salonlarda genel itibariyle mimari kısa kenarların birinde oda giriş kapısı diğerinde ise cam şeklinde tasarlansa da çok fazla çeşitlilik de gösterebilir.

Dikdörtgen salon dekorasyonunda genellikle kısa kenarlar tekli berjer modelleri konumlandırılırken iki uzun kenara da 3'li koltuk ya da tekli koltuk yerleştirilir.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.