Dumankaya inşaat itibar endeksinde süper lig’de
14.03.2014

İtibar Atölyesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin akademik denetiminde uluslararası araştırma şirketi XSIGHT tarafından inşaat, otomotiv, hazır giyim, beyaz eşya, bankacılık gibi toplamda 12 sektörde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi 2013 Sonuçları, İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü’nde gerçekleştirilen bir toplantı ile açıklandı. Toplantıda ayrıca, üç yıl üst üste listeye giren şirketlere ödülleri verildi.

En çok itibarlı bulunan kurum ve markaların sıralandığı Türkiye İtibar Endeksi Radarı’na üç yıl üst üste giren Dumankaya, TİE Başarı Belgesi almaya hak kazandı. Türkiye’de ilk defa itibarı ölçülebilinir, yönetilebilinir bir parametre konumuna getiren endeksin, ödül töreninde Dumankaya İnşaat’ın kazandığıTİE Başarı Belgesi’ni Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı adına Kurumsal İletişim Müdürü Sevil Cenanoğlu aldı.

Dumankaya İnşaat’ın tüm iş süreçlerine itibar parametresini dâhil ettiği ve buna göre bir strateji uyguladıklarını ifade eden Sevil Cenanoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti: “Dünyada artık şirketler için devasa tesisler, büyük yatırımlar, sermayeler kadar önemli olan bir şey daha varsa o da itibar ve itibarın yönetimidir. Kamuoyunun, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin Dumankaya hakkında ne düşündüğü ve hangi algı ile hareket ettiği gerçeği bizim tüm iş süreçlerimizi ve stratejimizi etkileyen bir nokta. Bu sebeple, itibarın ölçümlendiği böylesine ciddi bir organizasyonda TİE Başarı Belgesi gibi bir ödül almak bizi ziyadesiyle gururlandırdı.” 

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.