Dumankaya: Türkiye yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı
28.11.2014

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, “Türkiye yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Pek çok yabancı markanın gelecek senelerde ülkemize gireceğini öngörüyoruz.” dedi.Dumankaya, Perakende Günleri’nde yaptığı açıklamada “Önemli markaların Türkiye’ye gelmesi ile cadde mağazacılığına olan ilgi artacaktır. Biz de bu nedenle İstanbul’un önemli alanlarından Maltepe’de karma projemiz Ritim İstanbul’u hayata geçirdik. Burada perakende sektörünün önde gelen temsilcilerinin beğenisine sunduk.” ifadelerini kullandı. 


Ritim İstanbul’un yapımı devam ediyor. Proje; cadde mağazaları, lounge, restoran ve seyir terası ile perakende yatırımcılarına hitap ediyor. 20 bin metrekare kullanılabilir ticari alanı bulunan proje, bölgenin tek açık AVM’si olacak. 

147 bağımsız bölüme yer verilecek ticari ünitelerin 70’i fast-food, kitap, çocuk oyun ve oyuncak, cafe alanları, tekstil ve giyim, aksesuar, elektronik ürün gibi sektörlerin yer alacağı mağazalardan teşekkül ediyor. Kültür merkezi, Athletic-o Sports Club spor merkezi ise Ritim İstanbul’un diğer donatıları.
emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.