Duvargiydir.com: Duvar Kağıdı ve Dekorasyon Platformu
27.02.2014

Ev ve iş yerlerinin duvar tasarımları için yola çıkan Duvargiydir.com, farklı ölçülerde duvara giydirme resimlerin baskılarını yapıyor.
Yaşam alanlarında farklı tasarımlar uygulamak isteyenler site üzerinde bulunan hazır resimlerin yanı sıra site üzerinde kendi fotoğraflarını ekleyerek kendi tasarımlarının baskısını da site üzerinden yaptırabiliyorlar.
 
Tabii ki kendi resimlerini yüklemek isteyenlerin bazı konularda dikkat etmeleri gerekiyor; çünkü duvara giydirme yapılacağı için bu resimlerin çözünürlüklerinin oldukça yüksek olması gerekiyor. Aksi takdirde bu baskıların kalitesi çözünürlük nedeniyle düşebilir. 
Site üzerinde bu konu hakkında daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz.
Site üzerindeki alışveriş deneyiminden bahsetmek gerekirse, seçtiğiniz ya da kendi yüklediğiniz resmin siparişi arasında istediğiniz en boy oranlarını siteye gire biliyorsunuz veya buradaki resmin standart ölçülerinden birini seçebiliyorsunuz.
 
Ölçü işlemlerinin ardından sistem otomatik olarak seçtiğiniz resmin ücretini sayfanın altında gösteriyor. Sitede üye olarak alışverişiniz tamamlayabildiğiniz gibi ziyaretçi girişi yaparak da alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz.
 
Ödeme seçeneklerini ele aldığımızda ise site üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabildiğiniz gibi havale ve EFT ile de ödeme işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.
emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.