Emeklilikte Yerleşilecek 6 Sahil Kasabası
03.04.2016

Herkesin Hayalidir Emekli olunca sakin bir sahil kasabasına yerleşip, sakin bir hayata başlamak, müstakil evinin bahçesinde domates yetiştirmek. Büyük şehirlerde her geçen gün trafiğin çekilmez bir dert olması ve yaşadığımız yerlerin gün geçtikçe kalabalıklaşması böyle düşünmemizin en büyük sebebi. Şimdiden de nu kasabaları görelim diyorsanız https://www.ucakbileti.com ile ucuz uçak biletinizi alıp Emeklilik döneminde yaşayacağınız yerleri keşfetmenin zamanı.

Bademli

İzmir’in Dikili ilçesinin güney batısında konumlanmıştır. Deniz kenarında bulunur ve hemen yanı başındaki Yahşibey Köyü ile birlikte Ege Bölgesi'nin seçkin köylerinden birisidir. Bademlideki deniz, o gördüğünüz Maldivlerdeki okyanustan farksız. Denize uzanan zeytin ağaçlarıyla kaplı sahilleri, yeşil ile mavinin buluştuğu doğal güzellikte bir köy.

Çukurbağ

Antalya'nın Kaş ilçesinde bulunan Çukurbağ, Yunanistan’ın Meis Adası manzarasıyla büyülüyor insanı. Çukurbağ Yarımadası, mavi bayraklı plajları, eşsiz manzarası ile ilk andan itibaren sizi mest eder. Çevresi kayalıktır bu nedenle dalgıçlar için oldukça cezbedici bir yerdir. Dalış yapmak istemezseniz, Kekova'ya yapılan tekne turuna katılıp, Antalya'nın muazzam koylarında denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Güzelçamlı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bulunan Güzelçamlı, dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip bölgelerinden biri. Güzelçamlı Beldesi, turistik tesislerin ve ikinci konutların artmasıyla bir turizm beldesi haline gelirken kültürel dokusunu kaybetmemiş, gelenekler korunmuştur. Güzelçamlıyı çevreleyen Dilek Milli Parkı ve Samsun Dağları ise gerçek anlamda bir cennettir. Çok zengin bitki örtüsü, hayvan türleri, mağaralar, vadiler, kanyonlar, ziyaretçilere hobi turları imkanı sağlar. 

Palamutbükü

Datça Yarımadası'nın en ünlü plajlarından olan Palamutbükü Datça'nın en huzurlu köşelerinden biri. Datça Merkez'e 25 km uzaklıkta yer alan Palatbükü, Masmavi denizi ve badem ağaçları ile karşılıyor sizi bu muhteşem güzellikteki koy. Palamutbükü'nün 2 km uzunluğa sahip kum ve çakıl karışımı kumsalı var. Deniz çok temiz; 25 metre netliğe sahip. 

Akyaka

Akyaka, Muğla ilinin Ula ilçesinin 29 mahallesinden birisidir. Gökova Körfezi'nin doğu ucunda yer alan Gökova Körfezi'nin en şahane koylarının bulunduğu Akyaka, önemli turizm cennetlerinden. Akyaka'nın en gözde sahillerinden biri ise Çınar plajıdır. Ören yolu üzerinde bulunan ve kıyı boyunca asfalt yolu bulunan, ulaşımı kolay Çınar plajının Akyaka ile arası yaklaşık olarak 3 km.dir

Köyceğiz

Akdeniz ve Ege Bölgeleri’nin birleştiği yerde, zengin doğal güzellikler ve narenciye bahçeleri içinde, sakin bir turistik Muğla ilçesidir. İlçe, adını aldığı Köyceğiz Gölü’nün kuzeyinde kurulu olup, doğal güzelliklerin ve tarihi dokunun bu kadar uyumlu olduğu bir yerdir. Köyceğiz Gölü ve gölün sahille birleştiği bölgede kurulan Karia’nın önemli limanlarından ve ticaret merkezlerinden Kaunos şehri ilçenin turizmdeki önemini arttırmaktadır.

Uçak biletinizi henüz almadıysanız planınızı yapmaya başlayıp Ucakbileti.com üzerinden Türkiye’nin birçok noktasına tüm havayollarını tek akranda sorgulayabilir, ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. THY, AtlasGlobal, Onur Air, Anadolujet, BoraJet, Pegasus gibi farklı havayolu firmalarının uçak bileti alternatiflerini karşılaştırabilirsiniz. Onur Air uçak bileti seçeneklerini görebilir fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.