Erhan Ufak Gayrımenkul firmasının açılışını yaptı
20.09.2013

Kurtlar Vadisi’nin Erhan’ı Ümitköy’de'deki ‘Erhan Ufak Gayrımenkul’ firmasının açılışını yaptı.

Ankara'ya olan sevgisi ile bilinen Erhan Ufak, isim hakkını verdiği ve aynı zamanda ortağı olduğu firmanın sorumlusu Osman Pehlivan ile Arazi ve Gayrimenkul projelerini yatımcıların beğenisine sunuyor. Ankara'ya Yatırım yapmak isteyecek herkese kapılarını açtıklarını ifade eden Ufak, "Ankara bizim sevdamız. Çevremin büyük bir kısmı Ankara'da yaşamakta. Başkentlilerin sıcak kanlılığı cana yakınlığı beni Başkent'e çeken en büyük neden. Bu nedenleErhan Ufak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlık firmamızın bir şubesini Başkent'te yatımcıların hizmetine açtık" ifadesini kullandı.

Erhan Ufak, Osman Pehlivan konukları kapıda karşıladığı açılışa, Kurtlar vadisinin ünlü oyuncuları, Yatırımcı iş adamları, MHP Mamak İlçe Başkanı Tamer Çakı, Türk İlim ve Edebiyat Eseri sahibi Meslek Birliği Genel MerkezYönetim Kurulu üyesi Ünlü Şair Yazar İlter Yeşilay ve çok sayıda iş adamı katıldı.Kaynak:medya73.com

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.