Ev Dekorasyonunuza Bahar Getirin
02.04.2015

Baharın gelmesi ile birlikte artık ev dekorasyonunuza yapmış olduğunuz kıs dekoratifleri ya da kış dekorasyon fikirlerinin de modası geçti, demek. Bu nedenle de siz de takvimlerin işaret ettiği gibi ev dekorasyonunuzla baharı müjdeleyin. Ev dekorasyonu için bahar dekorasyon fikirleri ile sizlere yardımcı oluyor ve evinize bahar gelmesini sağlıyoruz.

Bahar dekorasyonlarında mutlaka açık ve pastel renkler tercih etmeye çalışın. Parlak kumaşlar ya da dekoratifler evinize giren Güneş ışığı ile uyum sağlamaz. Bu nedenle de ev dekorasyonunuzda bahar aylarından pastel ancak açık renkler tercih etmeniz ilkbahar dekorasyonu önerisi olarak sayılabilir.

Bahar Dekorasyonunda duvar kağıtları ile evinize renk ve ışık katabilirsiniz. Bahar dekorasyonunda kullanacağınız; çiçek, yeşillik, Güneş motifleri özelikle bebek ve çocuk odası ilkbahar dekorasyonunda önemli bir detaya işaret ettiği gibi, aynı zamanda da çocuklarınızın daha mutlu olmasını ve odasını sevmesine yardımcı olur.

Bahar dekorasyonunda karışık renkleri bir arada kullanmamaya özen gösterin. Bir dekoratifinizde tek renk hakim olsun. Böylece 2015 ilkbahar dekorasyon modasına uyum sağlamış olursunuz. Beyaz rengini dekorasyonlarınızda sıklıkla tercih edin. İlkbahar mevsiminde dekorasyonda kullanılabilecek ve her sene oda olacak vazgeçilmez renk beyaz olarak karşımıza çıkıyor. İlkbahar hafifleme demek, bu düşünceyi ev dekorasyonunuza da yansıtmanız gerekiyor. Bu nedenle de evinizdeki fazlalıklardan kurtulun, evinizi de bahar mevsimi gibi hafifletin. Böylece mükemmel bir dekorasyona Merhaba, diyeceksiniz.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.