Goji berry alırken nelere dikkat edilmelidir?
22.02.2016

Gençlik iksiri, mutluluk meyvesi, kırmızı elmas gibi isimlerle adlandırılan goji berry yani kurt üzümü alırken nelere dikkat edilir. Goji berry çayı, goji tonik, goji üzümü fiyatları. Goji berry çayı fiyatları ve çeşitli  bilgilere erişmek için http://www.gojiberrycayi.org/ sitesine ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Haberlerde sık sık karşımıza çıkan dolandırıcılık yöntemlerinden birisi de internetten yapılan alışverişlerle insanları kandırmaktır. Cep telefonu beklerken armut çıkması, tencere tava siparişi verip kutudan salatalık çıkması gibi ya da ürünün hiç gönderilmemesi gibi durumları sık sık duymaktayız.

İnsanların en çok korktuğu şeylerden birisi de kredi kartı kullanımıdır. Kredi kartı bilinçli kullanıldığı sürece faydalıdır ve kolaylık sağlamaktadır.

Goji berry alırken de dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Aktarlarda açıkta satılan goji berry ürünleri satın almayın. Özel olarak paketlenmiş faturalı ve hologramlı orijinal ithal goji berry ürünlerini internet üzerinden satın alabilirsiniz. Özel paketlenmiş goji berry çayıüzümünün raf ömrü uzundur. Tat ve kokusunu kaybetmemiştir. Doğal nemini kaybetmez. Böcek, toz, küf ve nem gibi dış etkenlerden korunaklıdır. El değmeden hijyenik olarak paketlenir. Özel paketle satın alınan goji berry ürünleri cam kavanozlarda ışık ve nem almayan karanlık yerlerde saklanmalıdır.

Dolandırıcılık olaylarına yakalanmamak için resmi satış sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli satın alınan goji üzümü ürünlerini kargo görevlisinin yanında kontrol ettikten sonra nakit olarak ödemesini yapabilirsiniz. Böylece kredi kartı kullanmasanız bile güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz. kapıda kontrol etme şansı sayesinde kutudan farklı bir şey çıkması durumlarına karşı önlem alabilirsiniz. 

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.