Hamilton güneş kremi
09.05.2016

Dünyada yaşam döngüsünün devam edebilmesi için etkili olan güneş birçok yararının yanında cilde pek çok zararlı etkisi de bulunmaktadır. Bu zararlı etkileri etkilenmemek veya oluşumunu engellemek amacıyla güneş koruyucu kremlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bir Avustralya markası olan Hamilton güneş kremleri, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruyarak etkileri en aza indirmeye yardımcı bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Hamilton güneş kremlerinin içerikleri krem ve losyon fazında hazırlanmıştır. Cilde kolay şekilde uyum sağlayarak ciltte rahatsız edici yağlı bir his oluşturmaz. Hamilton markasının ürünleri yıllardır süren tecrübesiyle en hassas ciltlere bile uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış olup her cilt tipine uygun ürünleri vardır.

Hamilton güneş kremi, cildi güneşin zarar verici UVA/UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde koruyarak güneşin ciltteki zararlı etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Diğer güneş koruyucularına oranla Hamilton cildin bağışıklık sistemini en etkili şekilde güçlendirerek ciltte kalkan oluşturur ve cilt kanseri riskini önlemeye yardımcı olur.

Hamilton güneş kremleri yüz bölgesi başta olmak üzere ellerde ve tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cilt tarafından hızlı emilimi sayesinde her gün kullanılabilmekte ve terlemeye karşı dayanıklıdır. Losyon yapısı sayesinde ciltte beyaz bir görünüm oluşturmaz ve yaklaşık 4 saat kadar suya dayanıklılığı vardır.

http://www.dermoeczanem.com/hamilton

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.