Kullanım Koşulları
G.O.P. Mah. Tahran Cd. Kat:8 No:30/810 Adresinde mukim MS Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ (Aşağıda kısaca "Evkolay.net" olarak anılacaktır.) Gayrimenkulcü, Emlakçı, İnşaat firmalarını ve sektörel tedarikçi firmaları son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur. Evkolay.net herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı “olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
1. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, 
2. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda, 
3. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
Evkolay.net’i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.
Evkolay.net’e kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında emlakçı ile yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim Evkolay.net sorumluluğunda değildir. Kullanıcı olarak Evkolay.net’e giriş yaptığınızda Evkolay.net, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için Evkolay.net Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz.
Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri Evkolay.net kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır. Kullanıcılar, üyelik başvuru formununda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek Evkolay.net’e üye olabilirler.Görüş, öneri ve sorularınız için www.evkolay.net’e yer alan iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.