İkinci el eşyalarınızı en yüksek fiyat teklifleriyle nakite çevirin
05.01.2016

     2003 yılından beri İstanbul’un Asya ve Avrupa yakalarında hizmet veren İkincielci.net, internet adresiyle birlikte ikinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlara satabilmenize olanak tanıyor. Böylelikle çevrenizde yer alan spotçulara, eşyalarınızı oldukça düşük fiyatlara satmak yükümlülüğünden kurtulmanızı ve eşyalarınız için yüksek fiyat teklifleri almanızı sağlıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımları, dolap ve kitaplıklar gibi aklınıza gelebilecek her türlü ikinci el eşyanızı, site sayesinde yüksek fiyatlara satabilir, ikinci el eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

       İstanbul’da yüksek fiyatlara ikinci el eşya alan yerler içinde arayışınıza tek bir internet adresi ile son veren site, satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını mail yoluyla göndermenizi sağlayarak en iyi fiyat teklifini almanıza yardımcı oluyor. İstanbul’un hemen hemen her semtine hizmet götüren firma ile dışarıda spotçu aramaktan kurtulabilir ve internet aracılığıyla ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını whatsup aracılığıyla da firmanın telefon numarasına yollayabilir ve satım işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Fotoğraflarınızın incelenmesinin ardından firmanın teklif miktarını beğendiğiniz takdirde eşyalarınızı taşıyacak olan araç, belirttiğiniz adrese gönderilir ve uzman arkadaşlar eşyaları araca taşıyarak, ödemeyi bizzat size yapar. Böylelikle sizin hiçbir şekilde yorulmanıza izin vermeden, İkinci Elci.net, bütün işlemleri kendi ekibiyle gerçekleştirmiş olur.

  •         2. el sandalyeler, mobilyalar, çekyatlar satın alan site; aynı zamanda 2.el koşu bandı alan yerleri sizle buluşturarak arayışlarınıza da son vererek tüm eşyalarınızı satabileceğiniz bir platform olarak hizmet veriyor. 2. el eşyalarınızı bir an önce nakite çevirmek ve firmanın sizin için hazırladığı yüksek fiyat tekliflerinden yararlanmak için  http://www.ikincielesyalanyerler.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.