İnegöl MODEF EXPO kapılarını açtı
04.11.2014

Bursa’nın İnegöl ilçesinde her yıl düzenlenen Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı kapılarını açtı. İlk günden itibaren yerli ve yabancı alıcıların ilgi gösterdiği fuar, katılımcı firmaların yüzünü güldürdü.

Bursa protokolünün katıldığı 32. MODEF EXPO fuarı kurdele kesimi ile açıldı. Protokol üyeleri açılışın ardından fuarı gezerek katılımcı firmaları ziyaret ettiler. İnegöl’den toplam 160 firmanın stant açarak ürünlerini tanıttığı MODEF EXPO 8 Kasım tarihine kadar açık kalacak. MODEF EXPO’nun 5 günlük süre içinde 3 bin 500 ziyaretçi ağırlaması bekleniyor.

MODEF EXPO’ya katılarak ürünlerini sergileyen MNS firma yetkilisi Dinçer Akçora, “Gelen müşteri açısından memnunuz. Yurt dışından beklentilerimiz aktif bir şekilde devam ediyor. İnşallah bereketli bir fuar geçireceğiz. Daha çok avangart ürünlere talep var. Beklentilere göre gereken çalışmaları yapacağız.” dedi.

"YURT DIŞINA ÜRÜNLERİMİZİ TANITIYORUZ"

Vira Mobilya yetkilisi Selim Bayraktar ise 15 yıldır düzenlenen köklü bir fuara katıldıklarını söyledi. Bayraktar, “Sadece yurt içi değil yurt dışına yönelik bir fuar düzenliyoruz. Yeni ürünlerimizi yabancı alıcılarımıza gösterip satma imkanı buluyoruz. Bu yıl fuardan beklentimiz büyük. Bu sayede hem firmalarımıza hem de ülkemize ciddi katkılar sağlayacağımızı düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

"CİDDİ ÖVGÜLER ALIYORUZ"

Müşterilerin fuardan 1 hafta önce İnegöl’e geldiklerini belirten Armoni firma yetkilisi Bilal Sarı ise “1 haftadır yoğun bir ilgi var. Yurt dışındaki müşterilerimiz, fuardan önce ürünleri test ederek son gün siparişlerini veriyorlar. Biz fuardan önce yeni model ürün ve fiyatlarımızdan ciddi övgüler aldık. Fuar, bizim için çok iyi başladı.” şeklinde konuştu.
emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.