İstanbul Geneli Ekonomik İlaçlama Servisi
12.03.2016

Genellikle sıcak iklimlerde ve ılık havalarda evimizde ansızın ortaya çıkan rutubet böcekleri, yaşam alanımıza yuva yaparak yerleşir ve habersizce çoğalırlar. Gündüz vakitlerinde evimize yuva yapak bu rutubet böceklerini fazla görmesek de geceleri ev ortamı sessiz ve sakin iken birden karşımıza çıkabilirler. Bu durumda aklımıza gelen ve aslında yapılması da gereken ilk şey ilaçlama yaptırarak bu böceklerden kurtulmaktır. Yaşanılan şehirde muhtemelen onlarca ilaçlama firması olacaktır ki bu firmalar arasından seçim yaparken ekonomik olmalarının yanı sıra işlerini doğru yapıp sizi böceklerden kurtarmanızı sağlayacak bir firma seçmeniz rutubet böceklerinden kurtulmanızda sizlere daha fazla fayda sağlayacaktır.

İstanbul'da Ekonomik İlaçlama Mümkün mü?

İklimi ve altyapısı nedeni ile rutubet böcekleri ile karşılaşma oranı diğer illere göre İstanbul'da daha fazla gözükmektedir. Büyük şehir olması sebebiyle yüzlerce ilaçlama yapan firma arasından en ekonomik olanını seçerek uygun fiyatlara ilaçlama yaptırabilirsiniz ancak ilaçlama İstanbul firmalarını seçerken ekonominin yanı sıra size sunacakları referanslar ve kesin çözümler de önemli olacaktır. Firma seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler şunlardır;

·        İlaçlama yaptıracağınız firmanın olumlu referansları olmalıdır.

·        Firma çalışanları ilaçlama alanında gerekli eğitimleri almış ve mümkünse sertifika sahibi çalışanlar olmalıdır.

·        Firmalar Sağlık Bakanlığı onaylı olmalarının yanı sıra kullandıkları kimyasalların Dünya Sağlık Örgütü onaylı olmalıdır.

·        Yapılacak ilaçlama işlemi sonrasında müşteriye muhakkak bir belge/fatura sunabilmelidir.

Kendi Çabalarınızda Rutubet Böceklerinden Kurtulabilirsiniz

Düşük bir olasılık olsa da böceklerden kendiniz de kurtulabilirsiniz. Rutubet böceği nasıl yok edilir şeklinde araştırma yaparak sizlere kısa bilgiler verelim. Öncelikle marketlerde hazır satılan böcek ilaçlarını alıp evin çeşitli noktalarına yerleştirebilirsiniz. Ayrıca musluk ve tuvalet giderlerinizi tekrar yaptırarak sorunlu/hasarlı bölgeleri onarıp böceklerin evinize ulaşma ihtimalini düşürebilirsiniz. Tabi ki bu uygulamalar kesin çözüm vermeyecek ve size profesyonel bir ilaçlama firması gerekecektir. Bu konuda sizlere www.buyukcekmecebocekilaclama.com/ olarak rutubet böceklerinden kurtulmanız konusunda tüm gerekenleri yaparak uzman kadromuz ve bakanlık onaylı ilaçlarımız ile böceklerden kurtulmanız konusunda kalıcı çözümler sunuyoruz.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.