Kredi Kullanmadan Ev Sahibi Olun
11.06.2016

Ev alma yöntemleri arasında sabit veya değişken taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Böylesine farklı değişkenliklerin meydana gelmesine de yine müşterinin kendisi karar vermektedir. Müşteri evini almadan önce taksitlerini ödemekte zorluk çekerse eğer hiç sorun olmadan taksit atlatma metodu uygulanmaktadır. Böylece cezasız bir şekilde düzene koyulan taksitler toplu ödeme yapmaya gerek kalmada kaldığı yerden devam eder. Yurt içinden veya yurt dışından kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Kaydınızı yaptırdıktan sonra hayal ettiğiniz Peşinatsız Ev alma programına dâhil olarak hayallerinizi gerçekleştirmeye başlıyorsunuz. Her şey sıralı bir şekilde ilerleme gösterdiği için sıkışma ve daralma gibi problemler oluşamaz. Kendinizi doğru ifade ettiğiniz sürece tüm işlemleriniz kolayca hallolacaktır.

Aylık ödemelerinizi elden nakit olarak tahsilat yapılmadığı için sizlere verilen katılım bankası hesap numaralarına yatırmanız gerekmektedir. Banka yolu ile resmi olarak ödemeler gerçekleştirdiğiniz sizin açınızdan da son derece önemlidir. Gayrimenkulünüzün değeri üzerinde hesaplanan yüzdelik dilimi oluşturan Çalışma Bedeli sizden alınan bir bedeldir yani ödemedir. Bu bedel gayrimenkul başına her müşteriden alınmaktadır. Bunun dışında her hangi bir ödeme söz konusu olmadığı için Taksitsiz Ev alma imkânlarından da hala yararlanabilmektesiniz. Her keseye uygun, her isteklere cevap verebilecek özelliklere sahip çok hesaplı imkânlar bulunmaktadır. Son derece rahat edeceğiniz ve asla pişmanlık duymayacağınız bir uygulamadır. Kendiniz ve sevdikleriniz için kaçınılmaz bir fırsat olarak karşımıza çıkmayı başarmıştır.

Ödeme planları arasında birden fazla tercih yer almaktadır. Bunlardan en dikkat çekeni peşinatlı veya peşinatsız ev alma yöntemi olduğu için peşinatlı olanından faydalanıyor olmanız sizin menfaatinize olumlu sonuçlar getirmektedir. Hem taksit sayınız azalmakta hem de borcunuz daha erken bitmektedir. Bankaya ihtiyacınız kalmadan Kredisiz Ev alabilmenin keyfini yaşayabilmenin gururu ile tüm sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bir mutluluktur. Kendinizi güvence aldığınız gibi ailenizin de geleceğini garanti altına aldığınız bir çalışmadır. Ucuza mal etme ve alırken kazanma prensibi ile her yönden kar elde etmektesiniz. İster tek başınıza isterseniz de aile bireyleriniz ile başvuruda bulunabilirsiniz. Günümüzde gelmiş geçmiş en başarılı ve sistemli çalışma sitilidir demek çok doğru olabilir.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.