Madonna Hayran Kaldığı Türk Hamamını Evine Yaptırıyor
23.05.2015

POP yıldızı Madonna, iki yıl önce konser için geldiği İstanbul'da gittiği ve çok etkilendiği Türk hamamını New York Manhattan'daki evine yaptırmak üzere Antalyalı bir firmayla sözleşme imzaladı. 400 bin Dolara kurulacak merkezde yok yok. Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj odalarından oluşacak birçok altın süsleme kullanılacak.

2012 yılında konser için geldiği İstanbul’da Türk hamamını çok beğenen Madonna, evine yaptırmaya karar verdi. Madonna'nın evinde Türk hamamını da içeren SPA merkezini, Antalya merkezli Akel Turizm bünyesinde hem Türkiye hem de yurtdışında birçok otele SPA merkezi inşası ve işletmeciliğini de yapan La Delmare SPA firmasının yapması için sözleşme imzalandı.

“900 METREKARE SPA ALANI”

Projenin tasarım, imalat ve montajı dahil yaklaşık 2 aylık bir süreci kapsadığını belirten firma sahibi Elif Ural, Madonna'nın New York Manhattan'daki 28 odalı, 1945’lerde moda olmuş retro dizayn Türk Hamamı SPA merkezi için 900 metrekare alan kullanılacağını kaydetti.

“İSTANBUL’DA HAMAMA HAYRAN KALDI”

Madonna İstanbul konseri öncesi gittiği Türk Hamamına hayran kaldığı ve çok etkilendiğini söyleyen Ural, “ Türk Hamamındaki kese, köpük ve masaja hayran kaldı. ve 'dünyanın hiçbir kozmetiği bu şekilde vücuttaki ölü deriyi atamaz, detoks yapamaz.

Keşke benim böyle bir şeyim olsa da her hafta bunu yaptırsam' diye çok sağlıklı olduğunu düşünerek, Manhattan'daki evinde 900 metrekare bir alanı hamam ve SPA merkezi için yer ayırmış" dedi.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.