Niall Horan’ın Yeni Evi Çok Konuşulacak
26.07.2016

Dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu One Direction’ın elemanlarından Niall Horan’ın yeni evi magazin gündemine bomba gibi düştü. Horan’ın 3 milyon sterlin ( yaklaşık 12 milyon TL) harcayarak yeniden dekore ettirdiği Los Angeles’taki muhteşem evin, ‘hayaletli’ olduğu söyleniyor.

Bunun sebebi ise 40 yıl önce Hollywood yıldızı Gia Scala, 1972 yılında beklenmedik şekilde bu evde ölü bulunması… Scala’nın ölümü polis kayıtlarına yüksek dozda uyku hapı ve alkol zehirlenmesi olarak geçmişti. Ancak Scala’nın cesedinin yara bere içinde, tamamen çıplak bulunması ve yastığının kan içinde olması yıldızın ölümü hakkında şüphe uyandırmıştı.

Evde yaşayan insanlar, bu evde her zaman ‘tuhaf bir şeylerin döndüğünü’ ifade ediyor. Bir süre bu evde yaşayan Jack Krane, ‘Gia’nın ölümünden sonra bu ev hep ürkütücü oldu. Bu evde hayaletler olduğuna kesinlikle eminim’ demişti.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.