Özgür Yazılım Sayesinde Sorunsuz Linux Sunucuları
08.06.2016

Sunucu yönetimi; sunucuların üzerinden hizmet veren yazılım veya servilerin iyi durumda tutmaya devam eden, kontrol eden ve oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı yanınızda olan yazılım ofisi ya da şirketinin verdiği bir hizmettir. Bir sunucu üzerinden oluşabilecek her türlü olaya karşı yanınızda olan sunucu yönetimlerinden biri olan Özgür yazılım sayesinde artık Linux sunucularınız güvende olacaktır. Bir sunucu yönetiminin görevleri olan:

 

· Sunucularda 7 gün 24 saat takip etmek

· Sunucularda meydana gelecek her türlü soruna anında müdahale etmek

· Sunucularınızın güncel kalmasını sağlamak

· Sistem güvenliğini sağlamak

· Sizinle beraber sunucularınız hakkında planlar yapmak

 

Bu tür görevleri Özgür yazılımda bulabilirsiniz. Linux sunucu hizmeti veren Özgür Yazılım bünyesinde çalışan uzman kişilerce oluşabilecek en küçük sorunda en büyük soruna kadar hep yanınızda olacaklardır. En büyük sorunlarınız bile en geç 4 güne kadar çözülmüş olacaktır.

 

Sunucularınıza virüs bulaşabilir, üyelerinize ulaşması gereken hizmetlerde aksilikler çıkabilir. Bu tür sorunlar olağan ve görülebilir sorunlardır. Eğer uzman değilseniz de tek başınıza sorunun içinden çıkamayacağınız bir durumdur. Bu durumda yapmanız gereken elbette bir uzmana danışmak olacaktır. Bu uzmanlardan olan Özgür yazılım sayesinde sorunlarla tek başınıza baş etmek zorunda kalmayacaksınız. 

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.