Paykasa Kart Ve Astropay Kartın Güvenilir Adresi
08.03.2016

Gerek Paykasa kart gerekse de Astropay kart gibi sanal kart hizmet sektöründe sanal kart resmi satış sitesi olan www.sanalkartlar.com bu sektörün en güvenilir ismi olmuş ve sağladığı güven ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.  Peki nedir bu sanal alışveriş kartları? Bir tür online ödeme sistemi olan Paykasa sistemi, ödeme konusunda alışveriş tutkunlarına büyük kolaylıklar ve güvenirlik sağladığından günden güne kullanımı artmaktadır. Kredi kart bilgileri sanal ortamda paylaşmak istemeyenlerin, hızlı ve güvenilir alışveriş yapmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu bu sistem uzun zamandır Avrupa’da uygulanıyordu. Ülkemizde de popülerliliği her geçen gün artan bu istemin kullanıcıları, alışverişlerini güvenli olarak yapmanın verdiği huzurla bu sisteme başvurmaktadır. Paykasa sisteminin bir türevi olanAstropay kartla da aynı biçimde işlem yapılmaktadır. Size verilen pin kodunu alışveriş esnasında kullanıyorsunuz ve alışveriş işleminizden sonra kart geçerliliğini kaybediyor. Astropay kartınıza da aynı şekilde para yükleme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sistemde kullanıcılar kendilerine verilen kodu alışveriş esnasında kullanarak tek seferlik işlem gerçekleştiriyorlar ve yapılan işlem sonrası kart işlerliğini yitiriyor. 10, 20, 25, 50, 100, 200 ve 250 Euroluk birimleri bulunan kartlardan birine satın alarak işlemin ilk adımı atılıyor. Daha sonra alışveriş yapacağınız sitede sizden istenen kart numarası kısmına paykasa kartınıza ait pin kodunu giriyorsunuz ve işleme devam ederek alışverişinizi yapıyorsunuz.

Paykasa Kart Al

Alışverişin internet ortamında rahat olması, bireylerin aradıklarına çok kolay biçimde erişebilmeleri ve seçeneklerin zengin bir ağ oluşturması gibi faktörlere bağlı olarak internet üzerinden alışveriş yapmak daha cazip hale gelmiştir. Kolayca bulunabilen ürünlere sunulan ödeme kolaylığının yanında adrese teslim şeklinde sunulan avantajlar, internet üzerinden alışveriş yapanların sayısını günden güne artırmaktadır. İşte bu şekilde sanal alışveriş esnasında kullanılan Paykasa kart ile alışverişler daha kolay ve güvenilir hale gelmiştir. www.sanalkartlar.com, Paykasa kart al hizmeti ile müşterilerin hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştıkları bir sanal kart resmi satış sitesi olup bu sektörde ayrıca Astropay kart al hizmetini de vermektedir. Paykasa ve Astropay kartlar, ön ödeme sistemli olup bir kez kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Kart, alışveriş işlemi gerçekleştikten sonra otomatik olarak kendini imha etmekte ve güvenirliği artırmaktadır. Kolayca bulunabilen ürünlere sunulan ödeme kolaylığının yanında adrese teslim şeklinde sunulan avantajlar, internet üzerinden alışveriş yapanların sayısını günden güne artırmaktadır. Eğer paykasa karttan vazgeçerseniz istenilen anda kartın paykasa bozdur işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Astropay kartla da kredi kartı kullanmadan ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan tek kullanımlık alışveriş kartına sahip oluyorsunuz ve istediğiniz anda da kartı bozdurup paranızı alabiliyorsunuz.

Astropay Kart Al

Kredi kart bilgileri sanal ortamda paylaşmak istemeyenlerin, hızlı ve güvenilir alışveriş Bu sektörde hizmet veren birçok site mevcuttur. Paykasa al ve Astropay al isimleri altında teklif yapan sanal kart satış siteleri en fazla güvenirlikleri açısından sorgulanmaktadır. Güvenirlik konusunda kendini kanıtlamış olan www.sanalkartlar.com, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek ve dürüstlük prensibinden ödün vermeden alanında uzman bir site haline gelmiştir. Kontör yükleme sistemine benzeyen bu sistemde kullanıcılar kendilerine verilen kodu alışveriş esnasında kullanarak tek seferlik işlem gerçekleştiriyorlar ve yapılan işlem sonrası kart işlerliğini yitiriyor. Bir tür online ödeme sistemi olan Paykasa sistemi, ödeme konusunda alışveriş tutkunlarına büyük kolaylıklar ve güvenirlik sağladığından günden güne kullanımı artmaktadır. Aynı biçimde paykasa kartın türevlerinden olan Astropaykartla da güvenli ve kolay alışverişler yapabiliyorsunuz. Sanal âlemin sahtelikleri ile karşılaşmak istemeyen alışveriş meraklılarını kartın kullanımı ile ilgili güven testine itmektedir.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.