BULVAR BAĞLICA / Etimesgut / Ankara
BAĞLICA BULVARDA PARLAYACAK PROJE YİNE ELMASLAR İNŞAAT GÜVENCESİYLE...
Genel Özellikler
KISA SÜREDE HIZLA DEGER KAZANAN BÖLGENIN, NEFES ALAN BU FERAH VE KUPON PROJESI 161 M2 LIK 4+1 KONUTLARDAN OLUSMAKTA.YASAM ALANINI 3+1 E DÖNÜSTÜRME ÖZGÜRLÜGÜ DE SUNAN MÜKEMMEL PLANLAMA VE YÜKSEK INSA KALITESINE SAHIP YENI BIR YASAM BIÇIMI.
Güvenlik
Sosyal Tesisler
BULVAR BAGLICA'DA EVINIZIN PENCERENIZDEN DILERSENIZ ASAGIDA GÜVEN IÇINDE OYNAYAN ÇOCUGUNUZA DILERSENIZ DE UFKA, GÜNESIN BATISINA BAKACAKSINIZ. ARACINIZI PARK EDERKEN SIKINTI YASAMAYACAK,YÜRÜYÜSE ÇIKMA PLANI YAPABILECEK, FITNIS SALONUNDA ARTAN ZAMANLARINIZI DEGERLENDIREBILECEKSINIZ.
Diğer Özellikler
PROJEMIZ 2 ETAPTAN OLUSMAKTADIR. BIRINCI ETAPTA ILK BLOGUMUZ VE 3 IS VILLAMIZI 30.06.2015 TARIHINDE TESLIM EDIP,YOLUMUZA IKINCI ETAPTA 2 BLOK (47 DAIRE) VE 29 IS VILLASIYLA DEVAM EDEREK 30.12.2015'TE AÇILIS KURDELEMIZI KESIP,SIMDILIK BIZIM OLAN DAIRELERIMIZI VE IS VILLALARIMIZI ISKANLI OLARAK DAHA ÖNCE DE YAPTIGIMIZ 9 PROJEMIZDE OLDUGU GIBI ASIL SAHIPLERINE TESLIM EDECEGIZ..
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.