Ruhunuzu Teneffüse Çıkarın
19.03.2016

Gündelik hayatta yaşadığımız yoğun stres ve sıkıntılar beynimizin durmasına sebep olur. Mola verme ihtiyacımız olduğu anlarda kafamızı yormayacak ve keyifli vakit geçirebileceğimiz bir kaçış noktası ararız.Kişisel gelişim siteleri ya da burçlar hakkında takip yapmaya alışkınsanız belki bir kaç dakikalığına günlük burç yorumları konusunda gezinip kafa dağıtabilirsiniz. 

Ya da kişisel gelişiminize katkıda bulunacak bilgiler içeren makaleler okuyarak içinde bulunduğunuz duruma çok daha farklı bir bakış açısıyla bakarak keyiflenebilirsiniz. Eğer bir yaşam koçu seçeneğiniz yoksa ve kısıtlı vaktiniz içinde kendinize zaman ayırmakta zorlanıyorsanız, kişisel deneyimlerin aktarıldığı internet sitelerindeki yazıları takip edebilirsiniz. Mola anlarınızda, tuvalette, banka kuyruğunda, ulaşım araçlarında kısacası düşük modda olduğunuz durumlarda akıllı telefonunuzu kurcalarken oyun oynamak yerine kişisel gelişiminizi arttıran yaşam koçu görevi üstlenen internet sitelerinde vakit geçirerek günlük burç yorumları okuyabilir ya da burçlar hakkında yazılan komik yazılarla eğlenebilirsiniz. 

Kişisel gelişim siteleri gün geçtikçe daha fazla insanın başvurduğu sanal kafeler haline gelmiştir. Bu şekilde bir adım atarken iki kere düşünmeniz gerektiğini kanıksayabilir, bir kelime ile çok farklı bir zihinsel düşünceye sahip olabilirsiniz. Yani yaşam koçu ya da psikoloğa gitmenize gerek kalmadan kafanıza takılan sorunların çözümünü bulabileceğiniz ve elinizin altında her daim ulaşılabilecek yakınlıkta olan interneti verimli kullanabilirsiniz. Ruhsal molaya ihtiyacınız olduğu anlarda kendinize 15 dakika ayırın ve rutin olayların akışından koparak sevdiğiniz bir şeyi yapın.
emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.