Saat 11:11 Aşk Sürpizleri Sever
24.02.2016

Hayatınızda  biri  varsa  ondan   mutlaka  küçük  sürprizler  beklersiniz.  ama  bunun zamanını   ve   ne zaman,  ne  şekilde  olacağını  da  bilmek  mümkün değil.   saatlerin anlamıyla  bu   mümkün olabilir.  çünkü  saat   1111  saatinin anlamı da burada görüldüğü gibi olacaktır.  Çünkü en  yakın zamanda  sevgilin sana  mükemmel  bir  sürpriz  yapacak demek.

Saatlerin anlamını içeren anlara hepimiz tanıklık ediyoruz peki ya ne kadar dikkat ediyoruz? Biraz dikkat ederseniz gerçekten saatlerin ve yaşananların arasında kocaman bir bağ olduğunu fark edeceksiniz. Aşkın ne kdar süprizler ile dolu olduğunu insanları hangi saat dilimlerinde sarıp sarmaladığını göreceksiniz.süpriz bir hediye mi geldi? Hem de en çok beklenen kişiden hemen saate bakın.

Elbette hediyenin  büyüğü  küçüğü olmaz. hele  ki  değer verdiğin  birinden  en  ufak  tanesi  kadar  bir  hediye  gelse  dahi  bu  mükemmel  bir  duygu olur. 2121 saatinde o insan belki de çok güzel anlar ve hayaller kuruyor. Bu hayallerde ki tek gerçek sensin. Saate ve zamanlamaya dikkat etmelisin.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.