Saç Ekimi Fiyatları
04.05.2016

Herkes için oldukça önemli bir yer tutan ve görünümümüzü tamamen değiştiren burnumuz, en önemli organlarımızdan bir tanesidir. Bu nedenle burnun görüntüsünde ya da yapısında meydana gelecek olan herhangi bir bozukluk çoğu kişinin burun ameliyatı yaptırmasına sebebiyet vermektedir. Oldukça fazla kişi tarafından yapılan bu operasyon günümüzde pek çok hastanede ki plastik cerrahlar tarafından yapılabilmektedir. Zaman zaman Kulak Burun Boğaz uzmanları da bu ameliyatı yapmaktadır. Bu sebeple burun estetiği fiyatları oldukça değişkendir. Doktordan doktora fark edebildiği gibi hastaneden hastaneye de değişiklik gösterebilir.

Burun Estetiği Ameliyatından Sonra Yapmanız Gereken İşlemler ve Oluşması Beklenen Durumlar

·        Nefes alıp vermede problem yaşıyorsanız operasyon sonrasında bu durum düzene girecektir ve ameliyattan hemen sonra bile tampon kullanımı olmadığı için rahatlıkla nefes alıp verebilirsiniz.

·        Gözlük kullanan biriyseniz ameliyattan sonra ilk 6 ay kullanmanız yasaklanabilir. Eğer çok gerekli görülürse hafif çerçeveli gözlükler kullanabilirsiniz.

·        Burnunuz operasyondan 1 yıl sonra yaptırmış olduğunuz görünümüne kavuşacaktır.

 

Meme estetiği yaptırmayı düşünen kişiler doktorlarını belirleyerek, gidip muayene olmalıdırlar. Muayene sonrasında doktorunuz göğüslerinizi ne kadar dikleştireceğini belirleyipsizlere bunun sonucunda bir fiyat sunacaktır. Meme estetiği fiyatları çok fazla değişiklik göstermese de küçük oranlarda her şehre, hatta her hastaneye göre değişir. Ama sonuç olarak ortalama estetik fiyatları bellidir. Bu konuda detaylı bir araştırma yaparak sizlere en uygun olan sonucu seçmelisiniz. Estetik önemli bir konu olduğu için çok uygun fiyatlara aldanıp, yanlış bir uygulama yaptırmamalısınız. Meme dikleştirme ameliyatı yapan birçok klinik bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken nokta, güvenilir bir klinik seçmenizdir.

Günümüzde en sık yapılan estetik uygulamalardan biri de saç ekimidir. Kellik problemi giderek artmakta ve insanların kabusu olmaktadır. Gerek genetik gerek saça uygulanan işlemlerden gerekse mevsimsel faktörlerden dolayı dökülen saçlar, estetik görünümü olumsuz yöde etkilemektedir. Bu problemle karşı karşıya kalan kişiler ise saç ekimi operasyonuna başvururlar. Bu işlem kıl kökü nakli olarak da bilinmekte ve sizlerin daha gür saçlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Saç ekimi operasyonu FUT ve FUE olmak üzere ikiye ayrılır. Her iki yöntemde de canlı saç naklini sağlar ve genel anestezi uygulanmasını gerektirmez.

 

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.