Sımsıcak Bir Tatil İçin Hemen Rezervasyon Yaptırın
11.01.2016

Türkiye’de kış kıyamet koparken yaz tatili düşünmek biraz tuhaf mı geliyor? Aslında şu anda en doğru şeyi yapıyorsunuz. Kat kat kıyafetler, dondurucu bir soğuk, hastalıktan korunma çabaları arasında denizin, güneşin ve kumun düşüncesi bile içinizi ısıtmaya yeter. Hazır sıcacık kumsalları düşlerken planlarınızı oluşturmak ve yazın çıkacağınız tatilin rezervasyonunu şimdiden yaptırmak istemez miydiniz? Jolly Tur’un erken rezervasyon tatil turları ile tatiliniz hayallerde kalmasın…

Erken rezervasyon hayat kurtarır

Erken rezervasyon genelde 2 sebepten ötürü görmezden gelinir. Birincisi tatili aylar önceden planlamanın doğru olmadığı, tatil tarihlerinde bir sorun çıkıp çıkmayacağı endişesidir. İkinci sebepse erken rezervasyon otelleri kalitesi üzerine endişe duyulmasıdır. Ancak düşünülenin aksine ne aylarca önce yapılan rezervasyon sorun yaratır ne de otel.

%50’ye varan indirim oranları sayesinde erken rezervasyon ile tatiliniz düşündüğünüzden çok daha uygun fiyata gelebilir. Ayrıca taksit seçenekleri de ödemelerinizde büyük kolaylık sağlar. Eğer planladığınız tarihlerde bir sorun çıkarsa, tatilinizden 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu koşulsuz şartsız iptal edebilirsiniz. Erken rezervasyon otelleri ise belirli bir grupta değildir. Yani, az sayıda yıldızı olan ya da özellikleri açısından çok da cazip olmayan otellerin erken rezervasyon kapsamına alınması gibi bir durum yoktur. Jolly Tur’un anlaşmalı olduğu tüm oteller, tatil köyleri, gemi turları ve Jolly Tur’un kendi düzenlediği yurtiçi ve yurtdışı turlar erken rezervasyon kapsamındadır. Tatilinizi ister 5 yıldızlı, ultra deluxe, her şey dahil bir otelde, ister sakin butik bir otelde planlayın, erken rezervasyon tatil fırsatlarından daima faydalanabilirsiniz.

Rezervasyon için yazı beklemeyin

Erken rezervasyon tatil avantajları yaz sezonu yaklaştıkça daha düşük oranlarda indirimle karşınıza çıkacaktır. Dolayısıyla ne kadar erken davranırsanız o kadar kârlı çıkarsınız. Ayrıca yaz yaklaştıkça otellerdeki doluluk oranı artar. Planladığınız tarihlerde, seçtiğiniz tesisin dolu olması sizi hayal ettiğiniz değil, mecbur kaldığınız tatile yönlendirebilir.

Şimdi, bu soğuk havalarda bulunmak istediğiniz eşsiz bölgeyi seçin ve erken rezervasyon tatil köyleri ya da otelleri arasında seçiminizi yapın. Jolly Tur ile tüm rezervasyon işlemleriniz yalnızca bir tık uzağınızda. Sizlere şimdiden iyi tatiller dileriz...

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.