Sitenize Oyun Eklemek İçin Webmasterlara İhtiyacınız Yok
01.10.2015

Sosyal ağların kullanımının hızla arttığı son günlerde yapılan araştırmalar kullanıcıların günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiklerini söylüyor. Özellikle 8-15 yaş arasındaki genç kesim günde en az bir kaç defa sosyal ağlara giriyor ve günün 4-5 saatini bilgisayar başında geçiriyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri de arkadaşlarını görmek ve iletişim kurmanın yanında sosyal ağlarda oyun oymana imkanının da olması. Son zamanlarda facebook'un çıkarttığı bir çok oyun insanların hayatının bir parçası halini aldı.

Bu durumu fark eden diğer web sitesi sahipleri de sitelerine oyun eklemek için webmasterlara para ödemeye başladılar bile. Çünkü gerçekten internette en çok vakit geçiren kesim olan çocuklar için oyun oynamak kadar güzel bir şey yok. İnternet site sahipleri de sitelerinde kullanıcılar daha fazla tutmak ve onlar sayesinde reklam geliri elde etmek için bu kulvarda ilerlemek zorunda kaldılar.

Bu tür siteler için hizmet veren oyunuzayi.com gibi bazı sitelere girerek siz de sitenize oyun ekleyebilirsiniz. İster kendin sitene oyun ekle webmasterlara para ödeme, istersen sitene oyun ekleyecek bir webmaster bul ve kendini bu zahmetten kurtar.

Aslında yapmanız gereken şey çok zor değil. Adres çubuğuna http://www.oyunuzayi.com/sitene_oyun_ekle.php linkine tıklayın. Burada örnek kodları göreceksiniz. İstediğiniz oyunu seçerek bu oyuna ait örnek kod dosyasını alıp web sitenize yerleştirmeniz yeterlidir. Sitenize oyun eklemek için web masterların kullandığı dreamweaver ya da visual studio gibi bir program kullanabilirsiniz.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.