Splat renegade paintball oyunu
04.04.2016

 Splat renegade heyecan verici bir oyun olduğu İçin herkesin seveceği bir oyun. Bu oyun isteğe göre hem tek kişilik hem de çift kişilik olarak oynanabiliyor. Tek başına 25 kişiden daha fazla kişiyle mücadele edebilirsin bu oyunda.

 

 Bu oyun aksiyon dolu bir oyun. Arkadaşlarınızla toplanıp internet bağlantısı Sayesinde hep birlikte oynayabilirsiniz. Nasıl olsa arkadaşlarınızdan Ben senden daha iyi oynarım gibi iddialar duymuşunuzdur. O halde bu iddiayı oyunda bağlanıp kim daha iyi oynuyormuş görebilirsiniz. Kimi arkadaşınızı çok seversiniz ona splat renegade paintball oyununu oynamayı teklif edersin ama sever mi? Acaba oyunu diye içinde bir şüphe olur.

 

 O şüpheye gerek yok çünkü Bu oyun herkesin seveceği ve rahatlıkla oynayabileceği bir oyun. O yüzden en sevdiğin arkadaşınla doyasıya Splat renegade paintball oyununu oynayabilirsin. Daha sonra arkadaşın Sana hadi gidelim internet cafe ye splat renegade oyununu oynayalım der. Çünkü bu oyun heyecan verici bir oyun olduğu için herkesi kendine çekebiliyor.

 

 Splat renegade paintball oyunun konusu Karşı tarafı mağlup etmek ve kendini savunman için Askeri eğitim alanını, şehrini, stadyumunu, kendi arenanı vb. iç ve dış Mekan düzenleyici imkanlar sunmaktadır. Bu imkânların toplamı 13 tane’dir. Bununla da kalmayıp istediğin yere stadyumunu, Askeri eğitim alanını olsun nere ve nasıl olmasını istiyorsan öyle Yerleştirme imkânı sunuyor.

 Bunlar dışında cephenize hurda araba Ağaçlar yerleştirebiliyorsunuz ve istediğiniz boyuta kadar büyütebiliyorsunuz.

 Yenilmezlik, keskin nişancı yerleştirme, gülle atma, Hızlı ateş etme özelliği, mermi sekmesini önleme gibi Birçok özellik bu oyunda arkadaşlar. Oynadıkça kazanacaksınız Kazandıkça heyecanla oynamaya devam edeceksiniz. İşte bu oyunun farkı da bu, diğer oyunlarda bu farkı

 Bulamazsınız, bulsanız da nadiren o yüzden bu oyun Çok tutulan bir oyun olup bağımlılık yapıyor. Ben bu oyunu ilk olarak arkadaşımdan duymuştum.

 

 İlk başta önemsemedim ama sonra oynadıkça heyecanlı olmaya Başladı oyun. Arkadaşım oyun çok güzel süper diyordu ben inanmıyordum, Birkaç kez oynayınca baktım ki oyun gerçekten de süpermiş. sizlere de öneririm. Şimdi bir kere oynayın ben daha önce neden bu Oyununu oynamamışım diyeceksiniz, bundan emin olabilirsiniz. Ama yine de karar sizin tabi ona bir şey diyemeyiz benden Bu kadar kendinize iyi bakın umarım yararlı olmuştur.

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.