Uçuşlarınız Alo Bilet Hattı ile Keyiflensin!
02.01.2016

Bugün güvenilirliği ve hızı ile göz dolduran, hemen hepimizin özellikle son yıllarda en çok kullandığı ulaşım araçlarından olan uçak, bizlere konforu yaşatan en büyük araçlardan biri olma özelliğine sahiptir. Aslında özellikle son yıllara baktığımızda uçak ile yolculuk yapma istatistiklerinde oldukça fazla bir gelişim vardır. Bundan öncesinde uçak ile yolculuk yapanlar için ‘’zengin’’ yorumu yapılır, önemli bir kesime göre de uçak ile yolculuk yapmak lüks kapsamına girerdi. Çünkü uçak bileti fiyatları herkesin, her bütçenin karşılayabileceği miktarda olmazdı. Ancak bugün uçak biletleri fiyatları nerede ise bir otobüs fiyatı ile eş değer olarak karşımıza çıkıyor. Hem de yolculuğu otobüsten çok daha keyifli, çok daha güvenli ve çok daha konforlu bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlıyor. 

Uçak sayesinde İstanbul, Ankara, İzmir gibi yurdumuzun en yoğun nüfusa sahip olan illerimizde yılbaşı tatilleri, bayram tatilleri, yaz tatilleri gibi herkesin tatile çıktığı zaman dilimlerinde kaza gerçekleşme olasılığı oldukça yükse olan bir olaydır. Bunu her bayram tatillerine gidiş ya da dönüşlerde medya aracılığı ile görmek mümkündür. Çünkü gidilecek mesafelerin oldukça fazla olması, şoförlerin bir süre sonra yorulmasına ve böylelikle de dikkatsizleşmesine hatta daha da kötüsü direksiyon başında uyumasına neden olmaktadır. Elbette ki bu kazaların en büyük sebeplerinden birini oluşturmaktadır. Bu kazalar çoğu zaman ufak sıyrıklar ile atlatılacak tarzda değil daha büyük, can kayıplarına bile sebep olacak kadar ciddi kazalardır. Bu yüzden bunların önüne geçmek hem kendimizin, hem sevdiklerimizin hem de başkalarının sağlığını tehlikeye atmamak amacı ile 15 saatlik karayolu yolculuklarını 1 saate, 1,5 saate indiren uçaklara başvurmak gerekmektedir. Böylelikle herkesin sağlığı güvenli ellere emanet olmuş olacak ve ne kötü hadiselerin yaşanmasına sebep kalmış olacak ne de yolculukların bir kabusa dönüşmesine. 

Uçak yolculuklarının hangi firma ile yapılacağı da müşteri memnuniyetinizin sağlanması açısından oldukça önemlidir. Bu noktadaThy yani ülkemiz içerisinde 1947 yılından itibaren hizmet veren Türk Hava Yolları hem deneyimi hem de kadrosu ile en iyi adres olduğunu her defasında kanıtlıyor. Thyuçak biletlerinizi ucuza almak ise artık bir yerden bir yere ulaşmaktan daha kolay. Alo bilet hattı sayesinde en ucuz uçak biletine sahip olmanız sadece parmaklarınızın ucundaki birkaç tuşa basmanıza bağlı. Basağınız tuşların karşılığında karşınıza gelecek olan www.alobilethatti.com adresi sayesinde istediğiniz noktadan bir başka noktaya gerçekleştireceğiniz yolculuklarınız için en uygun uçak bileti ile karşılaşmanız mümkün.
emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.