Yardım
Üyelik İşlemleri
Şifremi unuttum
Sistemimizde güvenle sakladığımız şifrenizi unutmanız durumunda aşağıdaki linki tıklayarak "Şifremi Unuttum" sayfasına gidiniz. Açılan sayfaya e-posta adresinizi ve güvenlik kodunu girdikten sonra "Gönder"i tıklayınız. Yeni şifre belirleyebileceğiniz link en kısa sürede e-posta adresinize ulaşacaktır. Aldığınız e-posta içerisindeki linke tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. http://www.evkolay.net/sifre.asp Lütfen tıklayınız.
Şifremi nasıl değiştiririm?
Şifrenizi, mevcut kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Bana Özel bölümünde yer alan üyelik işlemleri başlığının altındaki üyelik bilgi değişikliği bölümünden değiştirebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için lütfen tıklayınız.
Üyelik Bilgilerimi nereden görebilirim?
E-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ulaşacağınız Bana özel sayfaları altında, üyelik bilgilerinizi bulabilirsiniz. Bilgilerinizi inceleyebilir, güncelleme yapabilirsiniz. 
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.