Yeni Yöntemler İle Ev Sahibi Olun
10.06.2016

Ayrıcalıklarının saymakla bitmediği bir proje ile karşı karşıya kalırken, ucuza ev almanın keyfini yaşamak da farklı bir duygu olarak kapımızı çalmaktadır. Uzun yıllarca bekleyip de henüz bir ev sahibi olamayan kişilerin yüzünü güldüren bir oluşumdur. Başvuru yaparak kayıt yaptırmanız durumda artık sizde tüm ayrıcalıklardan faydalanmaya başlarsınız. Kredi kullanmadan ve faiz ödemeden gayrimenkul sahibi olmanın nasıl bir şey olduğuna ancak dâhil olduğunuz zaman kanaat getirebileceksiniz. Aldığınız hizmetler karşılığında sadece Çalışma Bedeli ödeyerek onun dışında bir harcama yapmamaktasınız. Gayrimenkulünüzün cinsine karar verdikten sonra uygulanan Sıra Tespitli Yöntem sayesinde teslim alım tarihiniz noter huzurunda belirlenmektedir. Bu doğrultu ile birlikte de normal taksitlerinizi ödeyerek tapu tarihinizi bekleyebilirsiniz.

Peşinat verme gibi bir zorunluluğunuz olmadığı için gayrimenkul seçimleriniz de tamamen kendi bütçenize ayak uydurabilecek seçimler yapmalısınız. Geliriniz ne kadar ise o kadar taksit ödemeleri yapacağınız için bütçenizi garanti altına almalısınız. Sizlere sunulan fakat size hangisinin daha uygun olduğunu düşündüğünüz bir ödeme planı seçerek Serbest Planlı Yöntem olarak devam etmektesiniz.Tercihlerin çok olduğu bu gibi durumlarda her zaman için doğru ve mantıklı karar vermek gerekir. İhtiyacınıza göre ev, dükkân veya arsa gibi gayrimenkullerinize sizlere sunulan 160 aya kadar olan vade hakkınızın tamamını kullanabilirsiniz. Taksit ödemelerinizde yapılan aksaklıklarda da hiçbir şekilde cezai şart uygulanmadığını bilmelisiniz.

Son derece yapıcı ve son derece kar getirili bir proje olduğu için hemen hemen tüm müşteriler memnuniyetlerini dile getirmektedir. Kira öder gibi konut almanın ve bu konutu istediğiniz gibi değerlendirerek kiraya verebileceğinizi de son kez dile getirmek isteriz. Sadece satış gerçekleştiremeyeceğiniz gayrimenkulünüz borcunuz bittiği andan itibaren satılabilir duruma da gelmektedir. Sıra bana gelmez ve alacağım ev pahalanır diye düşünenler için geliştirilmiş olan Konut Değer Endeksli Yöntem sayesinde gayrimenkul fiyatınız sabitlenir ve o yılki rakamlar üzerinden alınır. Doğru bilginin doğru adreste buluştuğu bu oluşum sayesinde küçük birikimlere büyük yatırımlar yapabilme şansı sunulmaktadır. Sizlerde faydalanmak ve bulunmak istiyorsanız eğer elinizi çabuk tutmanızda her zaman fayda vardır.

Kaynak:birevim.com

emlakhaberleri
EMLAK OFİSİ ARA
TEDARİKÇİ FİRMA ARA
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.